Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż z Lwem w Departamencie Podatków

  • Katowice, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: EP/2018/DP

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Wsparcie w zakresie opiniowania umów, produktów, restrukturyzacji podmiotów pod względem prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, FATCA, CRS, dokumentacja TP)
    • Prawna (prawo podatkowe) analiza stanów faktycznych umów, produktów, restrukturyzacji wraz z propozycją rozliczenia podatkowego od strony podatnika/płatnika

    Nasze oczekiwania:

    • Wiedza z zakresu prawa podatkowego
    • Znajomość  pakietu Office (W szczególności  Excel) w tym bardzo dobrej znajomości VBA
    • Znajomość SQL
    • Umiejętności pracy w stresie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

    Mile widziane:

    • Znajomość prawa podatkowego w praktyce
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy