Oferta pracy

Staż z Lwem w IT - Hurtownia Danych i Big Data

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • analiza i mapowanie danych

  • wspieranie procesów pozyskiwania danych dla Hurtowni Danych za pomocą ETL

  • praca z rozwiązaniami z obszaru Big Data (Hadoop)

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość SQL

  • dobra wiedza o relacyjnych bazach danych i bazie danych Oracle

  • podstawowa znajomość Python lub Java

  • podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy