Oferta pracy

Staż z Lwem w Obszarze KYC

ING Bank Śląski S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Normalizacja i usprawnienie przeglądów i odnowień CDD klientów indywidualnych,

  • normalizacja analizy

  • identyfikacja i eliminacja odchyleń w prowadzeniu analizy przez analityków względem procedur,

  • przygotowanie propozycji usprawnień w analizie i manualnym odnowieniu klientów indywidualnych.

  • mapowanie procesu,

  • uspójnianie przebiegu analizy wśród analityków,

  • poznanie procesu - wykonanie przeglądu klienta CDD (Customer Due Dillgence),

  • analiza porównawcza przebiegu przeglądu klienta w zespołach, wskazanie odchyleń.

  • propozycja działań zaradczych,

  • opisanie i weryfikacja możliwości prowadzenia rozwiązań typu quick-win oraz systemowych

Nasze wymagania

  • Znajomość aplikacji ms office- Word, PowerPoint, Excel,

  • zainteresowanie obszarem finansów i bankowości oraz ryzyka niefinansowego,

  • podstawowa wiedza Know Your Customer,

  • zainteresowanie nowymi technologiami,

  • Otwartość, kreatywność, komunikatywność,

  • Studenci III-V rok.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Korzyści:

  • Samodzielne przygotowanie koncepcji normalizacji i usprawnienia analiz KYC CDD,

  • Poznanie obszaru i zagadnień obecnie najważniejszego obszaru bankowości – Know Your Customer,

  • Poznanie regulacji AML w Polsce i Europie,

  • Praca w zgranym zespole, poznanie entuzjastów KYC, praktyczne stosowanie agile i Way Of Working w ING.

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy