Oferta pracy

Staż z Lwem w Obszarze Ryzyka

ING Bank Śląski S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • PowerBI

  • VBA

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów o ryzyku operacyjnym na warsztaty identyfikacji i oceny ryzyka

  • Opracowywanie prezentacji / analiz na podstawie dostępnych baz danych

  • Wprowadzanie danych do aplikacji / arkuszy / repozytoriów

  • Tłumaczenia i redakcja procedur

  • Inne zadania z obszaru zarządzania ryzykiem operacyjnym

Nasze wymagania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Obsługa aplikacji Microsoft Excel z wykorzystaniem formuł

  • Podstawowa wiedza z zakresu Finansów i Bankowości

  • Zainteresowanie pracą w obszarze ryzyka operacyjnego

  • Umiejętności pracy na dużych zbiorach danych przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych np. PowerBI, VBA.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy