Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż z Lwem w Oddziale Korporacyjnym

  • Będzin, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Będzin
    Nr ref.: AS/RA/PKK/2019/04/16

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Twoje zadania:

    • Będziesz kompletował dokumentację i obsługiwał elektroniczny obieg dokumentów
    • Nauczysz się przygotować proste analizy finansowe
    • Będziesz uczestniczył w spotkaniach z Klientami Banku
    • Poznasz specyfikę produktów i usług ING Banku Śląskiego
    • Będziesz wspierał procesy pozyskiwania nowych Klientów Banku

    Nasze oczekiwania:

    • Status studenta min. II roku
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Zdolności analityczne
    • Dokładność dobrej organizacji własnej pracy
    • Otwartość na nowe wyzwania
    • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office

    Mile widziane:

    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
    Staż z lwem to nowe możliwości i szanse,
    które warto wykorzystać, oferujemy Ci m.in.:
    Umowę zlecenie
    na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Dla najlepszych
    możliwość
    kontynuacji współpracy
    Pracę
    w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Zderzenie
    teorii z praktyką
    przy pracy z naszymi
    ekspertami
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczny
    czas pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.