Staż z Lwem w Oddziale Korporacyjnym

ING Bank Śląski S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 04 cze 2022
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Podczas stażu:

• Będziesz przygotowywał oferty dla Klientów z obszaru przedsiębiorstw

• Będziesz uczestniczył w rozmowach i negocjacjach z Klientami

• Nauczysz się przygotowywać proste analizy finansowe

• Poznasz charakterystykę produktów bankowych ING

• Będziesz wspierał procesy związane z pozyskiwaniem nowych Klientów Banku

Nasze wymagania

Z drugiej strony, my liczymy na sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych działań oraz oczekujemy:

• Statusu studenta lub absolwenta studiów licencjackich lub magisterskich (preferowany profil ekonomiczno-finansowy)

• Wiedzy ekonomicznej oraz z zakresu finansów

• Chęci pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczeń

• Łatwości nawiązywania kontaktów

• Zdolności analitycznego myślenia, kreatywności

• Pozytywnego nastawienia do ludzi, otwartości i odwagi w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów

• Proaktywności, odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu

• Prawa jazdy kat.B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje