Staż z Lwem w Pionie Klientów Detalicznych (Centra Agile)

  • Katowice, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Poznanie i wykorzystanie w praktyce metody Agile dzięki uczestnictwie w pracach scrumu
    • Badanie potrzeb i zachowań naszych klientów oraz współtworzenie dla nich oferty banku
    • Analizowanie działań konkurencji i na tej podstawie wyciąganie wniosków i rekomendowanie zmiany w wybranych obszarach
    • Uczestnictwo w warsztatach kreatywnych i grupowej pracy koncepcyjnej
    • Współtworzenie produktów bankowych, założenia i wymagania do systemów webowych i aplikacji mobilnych, akcje marketingowe dla wybranego segmentu klientów

    Nasze oczekiwania:

    • Dobra znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel i Power point
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność
    • Kreatywność, otwartość, komunikatywność

    Mile widziane:

    • Umiejętność budowy procesów biznesowych
    • Znajomość SQL
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy