Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż z Lwem w Pionie Operacji

  • Katowice, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: EP/2018/Op.

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Przeprowadzenie okresowego przeglądu modelu stabilności bazy depozytowej
    • Przeprowadzenie okresowego przeglądu modelu przedpłat dla kredytów gotówkowych
    • Udział we wdrażaniu / projektowaniu zmian związanych z systemami bankowości elektronicznej
    • Współudział w pracach związanych z analizą zbiorów danych, wizualizacją wyników oraz budową modelu statystycznego z wykorzystaniem zaawansowanych metod (np. random forrest, gradient boosting).

    Nasze oczekiwania:

    • Wiedza z zakresu statystki i ekonometrii
    • Znajomość pakietu Office (w szczególności  Excel) w tym bardzo dobrej znajomości VBA
    • Umiejętność pracy z dużymi bazami danych
    • Umiejętność obsługi programów typu R, SAS Guide, SAS Miner
    • Zdolności analitycznych i umiejętności pracy w stresie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

    Mile widziane:

    • Wiedza z obsługi języka programowania typu Python
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy