Oferta pracy

Staż z Lwem w Pionie Ryzyka - Departament Walidacji Modeli

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Staż z Lwem w Pionie Ryzyka - Departament Walidacji Modeli

Numer ref.: AŚ_0030919

Twoje zadania:

  • przeprowadzenie walidacji istniejącego modelu ryzyka kredytowego
  • praca z danymi w systemie SAS
  • ocena jakości danych i przeprowadzenie testów statystycznych sprawdzających działanie modelu
  • weryfikacja zgodności modelu z wymaganiami regulacyjnymi (CRR, rekomendacje KNF)
  • przygotowanie raportu z walidacji z wynikami przeprowadzonych analiz (w języku angielskim)
  • współpraca przy udoskonalaniu narzędzi wykorzystywanych w procesie walidacji

Nasze oczekiwania:

  • status studenta lub absolwenta studiów licencjackich lub magisterskich (preferowany profil: matematyka, ekonometria, statystyka, metody ilościowe)
  • znajomość podstaw statystyki i/lub ekonometrii
  • umiejętność programowania w SAS (znajomość R, VBA lub Python będzie dodatkowym atutem)
  • chęć pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń
  • silne zdolności analityczne
  • umiejętność samodzielnego formułowania wniosków z przeprowadzonych analiz
  • otwartość, pozytywne nastawienie
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Oferujemy Ci:

  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • Dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
  • Pakiet Sportowy
  • Zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Certyfikat Stażu z Lwem
  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • Elastyczny czas pracy
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze pracy z modelami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy