Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż z Lwem w Pionie Ryzyka oraz Departamencie Walidacji Modeli

  • Katowice, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: EP/2018/PRDWM

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Udział w automatyzacji procesów
    • Cykliczna walidacja modeli ryzyka
    • Poszukiwanie i rozwój nowych metod prowadzenia inspekcji ryzyka kredytowego
    • Pomoc w zaprojektowaniu / zbudowaniu narzędzi analitycznych wspomagających pracę inspektorów kredytowych

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość Share Point, SQL, VBA, C
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Dobra organizacja pracy, samodzielności, kreatywności i komunikatywności
    • Umiejętności analityczne
    • Dobra znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel i Power Point

    Mile widziane:

    • Znajomość środowiska SAS
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy