Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż z Lwem w sieci Detalicznej

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Nr ref.: EP/2018/Det.

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Zachęcanie klientów do korzystania z bankowości internetowej / mobilnej oraz asystowanie klientowi podczas pracy z aplikacjami bankowymi;
    • Uczestniczenie w bezpośrednich spotkaniach z klientami;
    • Diagnozowanie i realizacja potrzeb klienta, wykorzystując różne kanały kontaktu;
    • Współudział w realizacji czynności związanych z procesem przyjmowania i rozpatrywania reklamacji;
    • Odpowiedzialność za kształtowanie pozytywnego wizerunku banku, poprzez zgodną ze standardem obsługę klientów.

    Nasze oczekiwania:

    • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany;
    • Umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się;
    • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwenca w działaniu;
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku;
    • Łatwość w budowaniu relacji;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
    • Otwartość na pracę zespołową;
    • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj, tablet, smartfon;
    • Wykształcenie min. średnie.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z klientem.
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy