Oferta pracy

Staż z Lwem w Sieci Detalicznej

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Kielce

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Praktykant/Stażysta

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Numer ref.: AW/RDŁÓ/09/2018

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • Zachęcanie klientów do korzystania z bankowości internetowej / mobilnej oraz asystowanie klientowi podczas pracy z aplikacjami bankowymi
  • Uczestniczenie w bezpośrednich spotkaniach z klientami
  • Diagnozowanie i realizacja potrzeb klienta, wykorzystując różne kanały kontaktu
  • Współudział w realizacji czynności związanych z procesem przyjmowania i rozpatrywania reklamacji
  • Odpowiedzialność za kształtowanie pozytywnego wizerunku banku, poprzez zgodną ze standardem obsługę klientów

Nasze oczekiwania:

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Łatwość w budowaniu relacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Otwartość na pracę zespołową
  • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj, tablet, smartfon
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy Ci:

  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Certyfikat Stażu z Lwem
  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • Elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem

Ogłoszenie archiwalne