Oferta pracy

Staż z lwem w Sieci Korporacyjnej

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 godzin temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz przygotowywał oferty dla Klientów z obszaru przedsiębiorstw

  • Będziesz uczestniczył w rozmowach i negocjacjach z Klientami

  • Nauczysz się przygotowywać proste analizy finansowe

  • Poznasz charakterystykę produktów bankowych ING

  • Będziesz wspierał procesy związane z pozyskiwaniem nowych Klientów Banku

Nasze wymagania

  • Status studenta lub absolwenta studiów licencjackich lub magisterskich (preferowany profil ekonomiczno-finansowy)

  • Wiedza ekonomicznej oraz z zakresu finansów

  • Chęć pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczeń

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywności

  • Pozytywne nastawienia do ludzi, otwartości i odwagi w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów

  • Proaktywność, odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres od 3 do 9 miesięcy

  • Dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy

  • Zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Certyfikat Stażu z Lwem

  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]