Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażyst(k)a w Dziale HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy ponad 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:
    Lokalizacja: Warszawa
    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Wsparcie administracyjne Działu HR
    • Archiwizacja i segregowanie dokumentów
    • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie
    • Wypełnianie kart BHP
    • Dystrybucja i koordynacja obiegu dokumentów
    • Dokładność i rzetelność
    • Terminowość
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Język angielski – poziom min. średniozaawansowany
    • Znajomość pakietu MS Office
    OFERUJEMY:
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
    • Stałe wsparcie ze strony zespołu
    • Miłą atmosferę pracy
    • Atrakcyjną lokalizację biura w pobliżu stacji metra
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
    opisopisopis