Oferta pracy

Stażyst(k)a w Dziale Księgowym

TaxCoach Sp. z o.o.

  • Wierzbięcice 44A, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Wierzbięcice 44A

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki administracyjne

  • nauka księgowania na systemie Comarch Opitma

  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów

  • prowadzenie rozliczeń podatków

Nasze wymagania

  • chęć do nauki, sumienność, punktualność i odpowiedzialność

  • status studenta - mile widziane

  • studia na kierunkach ekonomicznych

  • nie musisz mieć doświadczenia, choć jest ono mile widziane - wszystkiego Cię nauczymy

To oferujemy

  • otrzymasz możliwość uczestniczenia w płatnym stażu trwającym od trzech do sześciu miesięcy

  • elastycznie dopasujemy dla Ciebie dni i godziny praktyki

  • po stażu przedstawimy ofertę współpracy dla najlepszych praktykantów

  • oferujemy pakiet benefitów, m.in. program Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

TaxCoach to kancelaria księgowo-rachunkowa oparta o ekspertów, oraz zaangażowanie zespołu. Stawiamy na pracowitych i doświadczonych ludzi po to, aby oferować naszym klientom światowy poziom usług. Obsługujemy firmy polskie i europejskie ale też mamy znaczny portfel klientów z tak odległych kierunków, jak Chiny, Japonia czy Iran. Nasz profesjonalizm został dostrzeżony przez spółki z różnych sektorów gospodarki z wielu rynków.

Przewiń do profilu firmy