Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta - Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
    Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ich już ponad 270.

    Z myślą o absolwentach oraz studentach ostatniego roku studiów, uruchomiliśmy Program Stażowy w Dziale Operacyjnym, który stanowi okazję do zdobycia niepowtarzalnych kompetencji i umiejętności oraz profesjonalnego doświadczenia w dużej sieci handlowej.
    Do naszego zespołu poszukujemy zorientowanej na rezultat, pozytywnie nastawionej osoby z dużą energią do działania. Jeśli posiadasz te cechy, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA:

    • Udział w projekcie optymalizacji procesów operacyjnych w drogeriach (praca badawczo-analityczna w drogeriach)
    • Udział w projekcie zwiększania efektywności sprzedaży – poszukiwanie i testowanie rozwiązań operacyjnych zwiększających wyniki sprzedaży LtL w drogeriach
    • Współtworzenie i uzupełnianie operacyjnej bazy danych do zarządzania siecią sprzedaży
    • Wykonywanie badań i analiz na zlecenie Project Managera, Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju oraz Zarządu (gromadzenie oraz analiza danych, w tym badania terenowe w drogeriach)

    TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY, JEŚLI:

    • Studiujesz min. na V roku bądź ukończyłeś/aś studia na kierunku ekonomicznym lub inny pokrewny kierunek ścisły
    • Interesuje Cię analizowanie złożonych zagadnień biznesowych
    • Posiadasz bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, lubisz pracować z danymi oraz potrafisz wyciągać i formułować wnioski na ich podstawie
    • Bardzo dobrze znasz MS Excel (w szczególności tabele przestawne) oraz MS PowerPoint (prezentacje danych i wyników analiz)
    • Posługujesz się językiem angielskim
    • Jesteś otwarty/a na komunikację z innymi, proaktywny/a oraz odważny/a w działaniu
    • Jesteś ambitny/a, chłoniesz wiedzę, lubisz wyzwania i naukę nowych rzeczy
    • Cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Jesteś skrupulatny/a i dbasz o najmniejsze szczegóły
    • Jesteś gotowy/a do pracy średnio 40 h w tygodniu

    DOŁĄCZAJĄC DO NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

    • Płatny staż w dynamicznie rozwijającej się spółce, będącej częścią Pelion S.A. - największej firmy działającej w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, osiągającej 8,5 mld zł obrotów rocznie i zatrudniającej ponad 9 tys. pracowników
    • Perspektywę rozwoju zawodowego i możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu stażu
    • Merytoryczne i ambitne zadania oraz możliwość pracy w cross-funkcjonalnych projektach w branży detalicznej
    • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz wsparcie opiekuna stażu
    • Bliską współpracę z Zarządem firmy (czynny udział w projektach oraz pracach analitycznych)
    • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe)
    • Rabaty na zakupy w naszych drogeriach
    • Komfortową lokalizację biura w okolicy Dworca Zachodniego i świetne połączenia komunikacyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589
    bottom