Oferta pracy

Stażysta - Asystent ds. technicznych

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Opolu

  • Drobiarska 4, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna

Drobiarska 4

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad stanem magazynowym kluczowych części zamiennych

  • Aktualizacja i weryfikacja stanów po wyjściach magazynowych

  • Organizacja części zamiennych i utrzymywanie porządku na magazynie

  • Zlecenia zakupowe oraz pozyskiwanie ofert i nowych dostawców

  • Cykliczna weryfikacja stanów magazynowych w procesie inwentaryzacji

  • Obsługa systemu SAP

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra obsługa komputera, dobra znajomość pakietu Office

  • Wykształcenie o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności negocjacyjne oraz organizacyjne

  • Wysoki poziom komunikatywności

Mile widziane

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Przejrzysty plan wdrożenia i kariery zawodowej

  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie

  • Zakładowy Fundusz Socjalny (Świadczenie urlopowe tzw. 'Wczasy pod gruszą; Karty podarunkowe okazji świąt;' Karta Multisport, Pakiet medyczny Lux Med.; Pomoc finansowa dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej oraz Pożyczki bezprocentowe z PKZP)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy