Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/Asystent Działu Administracji (z j. francuskim)

  • Poznań, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP VECTOR (KRAZ 11459)  - jesteśmy specjalistami w dziedzinie poszukiwania, rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Od kilkunastu lat codziennie łączymy zaufanych pracodawców i kompetentnych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku pracy. Zawsze dbamy o interesy i satysfakcję każdej ze stron.

    Obowiązki:

    • pomoc w tłumaczeniu dokumentów
    • poszukiwanie mieszkań na terenie Francji
    • kontakty z właścicielami mieszkań i polskimi pracownikami oddelegowanymi do pracy we Francji
    • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów handlowych i kadrowych

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
    • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office
    • umiejętność działania zespołowego
    • nastawienie na realizację celów i dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B (nie jest to jednak warunek konieczny)

    Oferujemy:

    • płatny staż w dziale delegowania z perspektywą dłuższej współpracy
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • codzienną, pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem j. francuskiego
    • możliwość służbowych podróży do Francji
    • pracę w młodym i zgranym zespole, ceniącym dobre relacje oparte na współpracy
    • pyszną, nielimitowaną kawę, herbatę i słodkości

    Administratorem danych jest Ap Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.