Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta/Asystent Projektanta Sieci Telekomunikacyjnych

Enprom Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy sporządzaniu projektów wykonawczych, budowlanych i powykonawczych w zakresie sieci światłowodowych

  • Prowadzenie uzgodnień projektowych

  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż

Nasze wymagania

  • Ukończone lub w trakcie wyższe studia techniczne kierunek telekomunikacja/elektrotechnika/budownictwo/gospodarka przestrzenna (lub pokrewne)

  • Dyspozycyjność

  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)

  • Znajomość podstawowych programów biurowych

  • Znajomość tematyki elementów sieci FTTH

  • Znajomość środowiska GIS

  • Znajomość procedur administracyjnych związanych z projektowaniem sieci telekomunikacyjnych

  • Znajomość języków obcych (język angielski, język niemiecki)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń

  • Szeroki program benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy