Oferta pracy

Stażysta (DevOps Engineer)

ING Hubs Poland

  • Zabrska 19, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Zabrska 19

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Azure DevOps

  • PowerShell

Mile widziane

  • Kubernetes

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy zespołem zajmującym się przygotowaniem i rozwijaniem globalnej usługi hostującej Robotics Process Automation, Cognitive. Pracując z nami będziesz miał/a możliwość poznania wielu obszarów IT grupy ING – od infrastruktury w prywatnej chmurze, przez Networking, Security, Identity Access Management, Monitoring, IT Risk Modelling itp. W ramach zespołu opracowujemy rozwiązanie, tworzymy architekturę, wdrażamy, utrzymujemy i wspieramy usługę (jako druga linia). Full DevOps. Nie tworzymy skryptów RPA. Nie opracowujemy modeli data science. Przygotowujemy środowisko dla tych, którzy to robią.

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja, automatyzacja i utrzymanie środowisk RPA w chmurze prywatnej ING

  • Rozwiązywanie incydentów związanych ze środowiskiem w ramach drugiej linii wsparcia

  • Tworzenie dokumentacji rozwiązania

Nasze wymagania

  • Posiadasz wiedzę i umiejętności w pracy z: Windows Server, MSSQL, IIS, Active Directory oraz AzureDevOps,

  • Znasz Powershell lub inny język skryptowy,

  • Efektywnie potrafisz komunikować się z biznesem i odpowiadać na jego potrzeby, a także tłumaczyć techniczne wymagania w klarowny sposób,

  • Potrafisz identyfikować problemy, analizować kluczowe informacje i proponować najlepsze rozwiązania,

  • Jesteś otwarty na pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku, adaptując sie do nowych wymogów technologicznych.

  • Wiedzę i doświadczenie w zakresie: ELK, Kubernetes, Docker, Unix/Linux

  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym, szczególnie międzynarodowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Gotowość do okazjonalnych delegacji do krajów Europy zachodniej

  • Samodzielność w zadaniach projektowych i wdrożeniowych

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • devOps
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu