Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta ds. Administracji Biurowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 28.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

ALSTOM Transport – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM Transport w Polsce

  • Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
  • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
  • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Miejsce pracy: Warszawa
ul. Emilii Plater 53
Numer referencyjny: PEN/2017/07/CO

Zakres obowiązków:

  • Praca w recepcji (m.in.: przyjmowanie gości, odbieranie telefonów, zarządzanie korespondencją)
  • Organizacja wyjazdów służbowych pracowników biura
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Tłumaczenia z/na język angielski
  • Wsparcie pracowników Customer Office w sprawach administracyjnych

Wymagania:

  • Student lub absolwent (preferowane kierunki lingwistyczne)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Biegła obsługa komputera – aplikacje Windows
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (staż, praktyka, praca)

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia płatnego półrocznego stażu
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się