Oferta pracy

Stażysta ds. Archiwizacji

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

Centralny Ośrodek Informatyki

al. Korfantego 2

Katowice

Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

Centralny Ośrodek informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.

Jako Stażysta w Zespole Operacji będziesz mieć możliwość przygotowywać dokumentację do przekazania do archiwum, pomagać w pracach biurowych i uczestniczyć w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań administracyjnych.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji do przekazania do archiwum zgodnie z procedurami obowiązującymi w COI,
  • Przygotowanie zestawień i rejestrów,
  • pomoc w pracach administracyjno-biurowych, np. skanowaniu dokumentów, kompletowaniu dokumentacji postępowań administracyjnych.

Poszukiwane kompetencje

  • Absolwenci kierunku: administracja, historia o specjalności archiwalnej, zarządzanie,
  • Absolwenci policealnych studiów w zakresie archiwistyki,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Mile widziana praktyczna znajomość zasad w zakresie archiwizacji dokumentów oraz postępowań administracyjnych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę,
  • Dedykowanego opiekuna,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy.

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy