Oferta pracy

Stażysta ds. Compliance

Grupa Spółek Danone Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • Szerokie wsparcie aktywności naszego działu przy prowadzeniu projektów z zakresu compliance.

  • Asystowanie przy projektach polegających na lokalnym opracowywaniu i prowadzeniu programów compliance oraz dostosowywaniu lokalnych działań compliance do korporacyjnych wytycznych.

  • Realizacja zadań wspierających pracę Działu Compliance w ramach opracowywania polityk oraz procedur wewnętrznych oraz ich wdrażania.

  • Zaangażowanie w zadania mające na celu przygotowywania programu szkoleń na temat polityk Compliance, z czasem prowadzenie prostych szkoleń.

  • Prowadzenie rejestrów, weryfikacja dokumentacji, czynności administracyjne - biurowe, monitorowanie przepisów i orzecznictwa w obszarze Compliance.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem studiów wyższych na kierunku: prawo lub administracja i zależy Ci na zdobyciu pierwszego doświadczenia w obszarze COMPLIANCE (zarządzania ryzykiem braku zgodności lub podobnym, zainteresowanie prawem ochrony danych osobowych, prawem ochrony konkurencji).

  • Bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim (poziom B2).

  • Jesteść dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo).

  • Należysz do osób rzetelnych, odpowiedzialnych i skrupulatnych.

  • Wykazujesz się dużą samodzielnością i sumiennością w działaniu.

  • Posiadasz rozwinięte umiejętności komunikacji i z dużą swobodą budujesz dobre relacje.

  • Przywiązujesz dużą wagę do aspektów etycznych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy w wymiarze pełnego etatu, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze oraz dedykowaną mapę szkoleń,

  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

GRUPA DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję "One Planet. One Health", zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. Dołączając do zespołu Compliance w DANONE będziesz tworzyć tę misję !

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

Przewiń do profilu firmy