Stażysta ds. Google AdWords (staż płatny)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 27.06.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 27.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na strony z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce. Co roku podwajamy liczbę naszych stałych klientów i dlatego poszukujemy kolejnych osób do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne obowiązki na tym stanowisku:

    • Pomoc w obsłudze kampanii Google AdWords
    • Przeprowadzanie audytów PPC pod okiem Specjalistów
    • Przygotowywanie wstępnego planu marketingowego dla nowych klientów
    • Analiza rynku, trendów i konkurencji w tym research informacji
    • Obsługa narzędzi Google, Facebook, Yandex

    Cechy idealnego kandydata:

    • Zainteresowanie marketingiem internetowym (przede wszystkim Google AdWords)
    • 3,4,5 rok studiów lub absolwent do 2 lat po studiach
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Samodyscyplina i umiejętność organizacji czasu
    • Uczciwość
    • Analityczny umysł
    • Dyspozycyjność min. 30h tygodniowo
    • Dodatkowymi atutami będą:
      • doświadczenie pracy w organizacjach studenckich
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      • co najmniej dobra znajomość języków obcych
      • praca z arkuszami kalkulacyjnymi Excel

    Dla zatrudnionych oferujemy:

    • Staż płatny (minimalna stawka 2100 zł brutto)
    • Szkolenia z zakresu reklamy AdWords pod okiem certyfikowanego Specjalisty Google
    • Długofalową ścieżkę kariery w firmie
    • Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług
    • Pracę w młodym zespole w firmie o swobodnej kulturze organizacyjnej
    • Możliwość dłuższej współpracy (większość stażystów zostaje u nas na stałe i awansuje na wyższe stanowiska)
    • Pracę w wygodnym biurze na Salwatorze (2 minuty od tramwaju i autobusu)
    • Chill-room z Playstation, taras wypoczynkowy, dobrą kawę z ekspresu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk "Aplikuj" wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Delante Sp.z o.o., ul. Emaus 5, 30-201 Kraków, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikujesz.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Więcej o nas: www.delante.pl