Oferta pracy

Stażysta ds. harmonogramów dostaw z j. niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i opracowywanie harmonogramów dostaw stanowiących podstawę przetwarzania zamówień dla spółki koncernu Volkswagen

  • Wsparcie zespołu harmonogramowania dostaw ze względu na zmianę oprogramowania (SAP [PACE]) zgodnie z ustalonym procesem

  • Weryfikacja indeksu/ ceny części lub dostawcy w harmonogramach dostaw w nowym systemie SAP

  • Wprowadzenie kosztów logistycznych dla harmonogramów dostaw

  • Wprowadzanie i przeprowadzanie transakcji masowych w ramach planów dostaw

  • Optymalizacja procesów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1/B2 – warunek konieczny)

  • Myślenie analityczne i umiejętność wyciągania wniosków

  • Samodzielność i inicjatywa własna

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista i otwartość na zmiany

  • Dyspozycyjność min. 35h tygodniowo

Mile widziane

  • Znajomość SAP/ LPA

To oferujemy

  • Start date: 01.11.2022

  • Praca 100% zdalna

  • Atrakcyjna stawka godzinowa – 25zł/h brutto

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji

  • Umowę zlecenie na okres do jednego roku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

Przewiń do profilu firmy