Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta ds. Kadr i Płac

Alight Solutions Europe Sp. z o.o.O firmie

Alight Solutions Europe Sp. z o.o.

Powstańców Wielkopolskich 13G

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesów kadrowo- płacowych

  • możliwe wsparcie w dokumentacji; przygotowanie wysyłek dla klienta

  • odpowiadanie na zapytania klientów z obszaru HR

  • wprowadzanie standardowych danych do systemów używanych dla klienta

  • wsparcie pracy z systemami płacowymi ( np. przygotowanie raportów i danych płacowych)

  • współpracę z doświadczonym zespołem kadrowo- płacowym

Nasze wymagania

  • j.angielski na poziomie bardzo dobrym

  • chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • dyspozycyjność do pracy przez ok. 25h tygodniowo

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • płatny staż

  • szkolenia wdrażające do pracy

  • dostęp do platformy e-learningowej

  • elastyczny czas pracy

As the leading provider of benefits administration and cloud-based HR and financial solutions, we enhance work and life through our service, technology and data. We are Alight. Reimagining how people and organizations thrive.

Przewiń do profilu firmy

Nasz staż da Ci również możliwość do:

  • rozwoju podstawowej wiedzy na temat procesów płacowych

  • uczestnictwa w ciekawych projektach z obszaru HR

  • połączenia swoich studiów z pracą dzięki elastycznemu grafikowi