Oferta pracy

Stażysta ds. Komunikacji i PR

PwC Service Delivery CenterO firmie

  • Chorzowska 152, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

PwC Service Delivery Center

Chorzowska 152

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie komunikatów oraz materiałów w ramach komunikacji wewnętrznej,

  • Wsparcie w zarządzaniu kanałami komunikacji,

  • Współtworzenie treści marketingowych

  • Praca z planami projektowymi,

  • Tłumaczenia treści na język angielski.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie humanistyczne, PR, komunikacja, dziennikarstwo, marketing lub filologia angielska),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

  • Znajomość pakietu Google Workspace (Docs, Forms, Slides),

  • Umiejętność przygotowywania i redagowania tekstów w języku polskim ( tzw. "lekkie pióro"),

  • Chęć rozwoju w obszarze komunikacji wewnętrznej,

  • Swoboda w opracowywaniu treści do materiałów marketingowych i informacyjnych,

  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań oraz inicjatywa.

Mile widziane

  • Doświadczenie w ramach obszaru komunikacji, PR bądź copywritingu,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii informacyjno-promocyjnych.

To oferujemy

  • Pięciomiesięczny płatny staż w oparciu o umowę zlecenia,

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program Care & Wellness, w tym dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, karta MultiSport,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespół Central Functions świadczy kompleksowe usługi dla pracowników PwC Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zadania wykonywane przez zespół związane są z obszarami takimi jak: HR, Marketing i Komunikacja, Administracja, Zarządzanie ryzykiem, Finanse wewnętrzne, Automatyzacja i Usprawnienia oraz IT.

Przewiń do profilu firmy