Logo Pracuj.pl

Stażysta ds. Marketingu

P. H. Smorawiński Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

P. H. Smorawiński Sp. z o.o.

Obornicka 235

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie artykułów promocyjnych i tekstów reklamowych
  • przygotowywanie materiałów na social media
  • moderacja social mediów
  • organizacja wydarzeń i eventów
  • podstawowe raportowanie i ewaluacja działań promocyjnych i rekomendacja zmian
  • praca administracyjna i researchowa
  • realizacja bieżących zadań

Nasze wymagania

  • jesteś dyspozycyjny od zaraz do pracy na pełny lub pół etatu. Jesteśmy elastyczni! Podaj nam swoją dyspozycyjność
  • wiążesz swoją przyszłość z marketingiem eventowym lub digital marketingiem
  • rozumiesz social media i potrafisz wyprzedzać kryzysy
  • jesteś sumienny, dokładny i zaangażowany
  • wytrwały i systematyczny w realizowaniu powierzonych zadań
  • znasz MS Word i Excel, w tym filtrowanie, sortowanie, wizualizację danych i pracę na tabelach przestawnych
  • potrafisz wykonywać podstawowe prace graficzne np. w programie Gimp
  • posiadasz prawo jazdy kat. B (mile widziane)

To oferujemy

  • rozwój Twoich umiejętności
  • narzędzia do pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • dobrą atmosferę w młodym zespole
  • poznanie pracy działu marketingu w jednej z najważniejszych firm motoryzacyjnych w Wielkopolsce

O nas

Dział marketingu BMW Smorawiński rekrutuje na stanowisko: Stażysta ds. Marketingu

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w marketingu, a dźwięk silnika samochodu przyspiesza bicie Twojego serca, ta praca jest dla Ciebie.

Daj sobie szansę na dobry start w prestiżowej firmie o długoletniej historii. Jesteśmy zgranym teamem, który cały czas się powiększa. Potrzebujemy wsparcia w obszarze marketingu BMW, BMW Motorrad i MINI. Dołącz do nas jeśli jesteś człowiekiem orkiestrą i nie boisz się wyzwań i najróżniejszych zadań, ale przy okazji jesteś też dokładny i uważny, a Twoja komunikacja jest skuteczna.

PH Smorawiński to Autoryzowany Dealer marek BMW, BMW Motorrad i MINI, który obecnie do swojego Zespołu zlokalizowanego w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko: Stażysta ds. Marketingu

Stażysta ds. Marketingu, Obornicka 235, Stare Miasto, Poznań