Stażysta ds. obsługi danych, dokumentacji i zarządzania outsourcingiem

Bank BPH Spółka AkcyjnaO firmie

Bank BPH Spółka Akcyjna

Jana Pałubickiego 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i kontrola dokumentacji

  • archiwizacja dokumentów kredytowych w formie papierowej

  • obsługa procesów bankowych w zakresie pracy działu

  • odbiór i przygotowanie korespondencji

  • obsługa aplikacji komputerowych (identyfikacja i dekretowanie dokumentów)

  • współpraca z pozostałymi jednostkami Banku

  • wsparcie czynności administracyjnych w relacji z dostawcami

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, systematyczność, rzetelność

  • aktywna postawa i chęć zdobywania wiedzy, kreatywność w realizacji powierzonych zadań, determinacja w osiąganiu założonych celów oraz otwartość na zmiany

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakiet MS Office

  • chęć pracy w pełnym wymiarze etatu

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 12 miesięcy

  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu,

  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych, inicjatywach promujących zdrowy tryb życia oraz wolontariacie

  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m. in. prywatną opiekę medyczną Medicover dla pracownika i kartę Multisport

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, realizowane dzięki zaangażowanym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy