Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta ds. Rekrutacji (IT/Inżynieria)

ALTEN PolskaO firmie

  • Rakowicka 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

ALTEN Polska

Rakowicka 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Poznanie struktury organizacyjnej ALTEN Polska oraz specyfiki pracy w dziale rekrutacji

  • Wyszukiwanie i rekrutowanie specjalistów na stanowiska IT oraz inżynierskie z wykorzystaniem wewnętrznej bazy danych, portali społecznościowych (m.in. LinkedIn Recruiter) oraz innych metod docierania do kandydatów pasywnych

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z kandydatami oraz prowadzenie wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej

  • Ścisła współpraca z zespołem rekrutacyjnym oraz biznesowym w celu ustalenia strategii rekrutacyjnej oraz profilu kandydata, czy bieżącego monitorowania postępów w procesie

  • Administrowanie procesami rekrutacyjnymi w wewnętrznym systemie oraz bieżące raportowanie działań podjętych w ramach prowadzonych projektów

Podział czasu pracy
75%

Pozyskiwanie kandydatów oraz wstępne rozmowy telefoniczne

15%

Administrowanie rekrutacyjną bazą danych

10%

Spotkania biznesowe

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy:

  • Zainteresowania obszarem rekrutacji

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, swobody w prowadzeniu rozmów

  • Proaktywności w działaniu, umiejętności poszukiwania rozwiązań

  • Umiejętności szybkiego i skutecznego zdobywania wiedzy

  • Dobrej organizacji pracy

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 – część rozmów z kandydatami prowadzimy w języku angielskim

  • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze etatu

To oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji (po okresie stażu)

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

  • Szkolenia wdrożeniowe, podczas których poznasz tajniki rekrutacji kandydatów na stanowiska IT oraz inżynierskie

  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy, bieżące wsparcie Koordynatora Stażu oraz zespołu rekrutacyjnego

  • Dużą różnorodność realizowanych projektów rekrutacyjnych

  • Spotkania integracyjne – obecnie online

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program emerytalny

  • dobra lokalizacja biura

  • kurs języka angielskiego

ALTEN Polska jest częścią ALTEN Group - głównego partnera technologicznego globalnych klientów, który w ciągu 30 lat stał się wiodącym europejskim dostawcą usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego (ECT). Zatrudniając ponad 37.000 pracowników (w tym 88% inżynierów), obecnych w ponad 25 krajach i osiągając obroty przekraczające 2 mld euro, wspiera strategie rozwoju swoich klientów. W zakresie wdrażania innowacji, badań i rozwoju oraz systemów informatycznych rozwijamy w Polsce bankowość i finanse, branżę lotniczą, kolejnictwo, motoryzację, branżę energetyczną, medycynę, telekomunikację, usługi doradcze oraz automatykę przemysłową.

Posiadamy certyfikat Great Place to Work!

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji w czasie pandemii realizujemy w pełni zdalnie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.