Oferta pracy

Stażysta ds. Rozwoju Klinicznego

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka AkcyjnaO firmie

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Aleksandra Fleminga 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza literatury naukowej i wymagań regulacyjnych w zakresie rozwoju przedklinicznego i klinicznego nowo rozwijanych oraz obecnych produktów Spółki;

  • Tworzenie we współpracy z innymi pracownikami strategii rozwojowych (produkty lecznicze, wyroby medyczne, suplementy diety, produkty biobójcze);

  • Bieżące wsparcie organizacyjne i merytoryczne zespołu badań klinicznych w toczących się projektach (np. poszukiwanie nowych dostawców usług, opracowywanie dokumentacji prowadzonych badań, opracowywanie zestawień naukowych);

  • Redagowanie i uzupełnianie dokumentacji rejestracyjnej (moduły 1.5; 1.9; 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 4 i 5),

Nasze wymagania

  • Statusu absolwenta studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: medycyna, farmacja, biotechnologia, biologia, chemia, ochrona środowiska).

  • Możliwości podjęcia pracy w wymiarze 40 godzin tygodniowo.

  • Biegłego posługiwania się językiem angielskim.

  • Chęci podejmowania się realizacji zróżnicowanych tematów, umiejętności poszukiwania nowych informacji i ich analizy.

  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa farmaceutycznego lub badań klinicznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zdobycie szerokiego doświadczenia w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji;

  • płatny staż 3 miesięczny

  • środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee;

  • przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy;

  • szansę na dołączenie do naszego zespołu po ukończeniu stażu

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 195-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Jeśli nie ukończyłeś/łaś 30 roku życia, posiadasz wykształcenie medyczne lub pokrewne i chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie w dziale R&D w przemyśle farmaceutycznym, dodatkowo lubisz wyzwania i dobrze odnajdujesz się w zmieniającym się środowisku pracy, to czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.