Oferta pracy

Stażysta ds. systemu Oracle eBS

A100 Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO

Stanisława Żółkiewskiego 20-26

Jakubskie Przedmieście

Toruń

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników pierwszej linii helpdesku,

  • wsparcie pracowników działu Oracle w bieżących projektach,

  • aktualizacja dokumentacji funkcjonalnej,

  • udział w testach aplikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub IT) lub posiadanie statusu studenta II roku studiów magisterskich,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • zainteresowanie informatyką w biznesie w obszarach finansów, księgowości lub logistyki i produkcji,

  • znajomość arkuszy kalkulacyjnych i baz danych,

  • praktyczna znajomość Google Workspace lub MS Office,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),

  • ciekawa i pełna wyzwań praca,

  • przyjazna atmosfera,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Jako spółka dedykowana do obsługi informatycznej spółek Grupy TZMO wdrażamy, rozwijamy i zarządzamy światowej klasy systemem korporacyjnym eBS Oracle. W naszym zespole pracują absolwenci kierunków informatycznych oraz ekonomicznych, wzajemnie uzupełniając swoje kompetencje w obszarze współpracy IT z biznesem. Dołączając do naszego zespołu weźmiesz udział w unikatowych w skali kraju projektach realizowanych dla spółek TZMO, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii, Czechach, Słowacji, Rumunii, Ukrainie, Węgrzech, Litwie, Łotwie i Indiach.

Przewiń do profilu firmy