Oferta pracy

Stażysta - Dział R&D

Reckitt Production O firmie

  • Okunin 1, Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Reckitt Production

Okunin 1

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie testów stabilności

  • Prowadzenie testów użytkowych

  • Udział w rozwoju nowych formuł

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów

  • Wspieranie inicjatyw marketingowych

Nasze wymagania

  • Rok studiów: IV, V

  • Preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, chemia, biotechnologia

  • Poziom znajomości j. angielskiego: komunikatywny(min.) B2

  • Znajomość programów: MsOffice / szczególnie Excel

  • Dodatkowe wymagania: umiejętności analityczne, wysokie zdolności organizacyjne, sumienność, dokładność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, kreatywność, entuzjazm i gotowość do przejmowania inicjatywy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku FMCG

  • Płatny, 3 miesięczny staż (od 1 lipca do 30 września)

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych, w tym m.in: kartę multisport, dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji

  • Pracę w zgranym, zmotywowanym zespole

  • Unikalną szansę do rozwoju osobistego i zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna placówka medyczna na terenie zakładu

  • Happy Friday

  • Bezpłatne porady psychologiczne, prawne i finansowe

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa HR+Manager

3

Decyzja

4

Feedback

W Reckitt jesteśmy rosnącą społecznością ponad 40000 różnorodnych, utalentowanych przedsiębiorców - zjednoczonych w nieustannym dążeniu do czystszego i zdrowszego świata. Czerpiąc z wzajemnych umiejętności i współpracując, stawiamy ludzi w centrum naszej działalności. Poprzez badania i rozwój, naukę i partnerskie relacje tworzymy produkty, które ludzie kochają i którym ufają od pokoleń.

Najbardziej lubiane i zaufane marki na świecie:

Nasze marki dzielą się na trzy kategorie: higiena, zdrowie i odżywianie. Każdy ma wyjątkową pozycję, która może zmienić świat. Razem chronią, leczą i pielęgnują osoby, rodziny i społeczności, aby żyć czystszym i zdrowszym życiem dzięki naszym produktom i inicjatywom edukacyjnym.

Nasze wartości i kompas:

1. Postępuj właściwie. Zawsze.

2. Postaw konsumentów i ludzi na pierwszym miejscu

3. Szukaj nowych możliwości

4. Dąż do doskonałości

5. Buduj wspólny sukces

Kierujemy się zestawem wartości, które pomagają nam realizować nasz cel i walczyć o lepsze jutro. Nasz kompas nas prowadzi. Używamy go, aby wskazywał nam, w jaki musimy zachowywać się jako jednostki, jako zespoły i jako firma. Nasza kultura opiera się na tym, co zapewniło nam sukces; i pozwala nam na trwały wzrost, abyśmy mogli nadal chronić, leczyć i pielęgnować przyszłe pokolenia.

Odwiedź Reckitt.com, aby dowiedzieć się więcej.

Przewiń do profilu firmy