Oferta pracy

Stażysta Działu Inżynierii Produkcji

BMZ Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej (instrukcje pracy, BOMy i marszruty)

  • wsparcie w określaniu i przygotowywaniu zaplecza technicznego, wymaganego przez procesy produkcyjne, poszczególnych wyrobów (przygotowanie linii produkcyjnych)

  • wsparcie w nadzorze nad produkcją wyrobów po wdrożeniu do produkcji seryjnej, reagowanie na problemy techniczne i technologiczne

  • wsparcie w optymalizacji procesów produkcyjnych pod kątem zwiększania wydajności pracy, minimalizacji strat materiałowych i wdrażaniem rozwiązań zautomatyzowanych

  • bliska współpraca z działem automatyzacji we wdrażaniu nowych rozwiązań na produkcję

Nasze wymagania

  • status studenta kierunku technicznego (III-IV rok studiów), preferowany profil elektrotechniczny, elektroniczny lub mechaniczny

  • znajomość miernictwa elektrycznego i elektronicznego

  • znajomość rysunku technicznego

  • praktyczna umiejętność obsługi komputera (MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, CAD)

  • znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • dobrą organizację pracy

  • duża samodzielność, zorientowanie na osiąganie celów

  • zdolności analityczne

  • dokładność i systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Atmosfera - razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

  • Dynamiczne środowisko - rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

  • Rozwój - pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

  • Sport / Ebike - relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!

  • Zdrowie / Posiłki - dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny. Zapewnimy Ci także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). W każdy czwartek zaprosimy na pyszne owoce w ramach akcji „witaminowe czwartki”.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy