Oferta pracy

Stażysta Działu Księgowego z j. niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja faktur,

  • Księgowanie faktur,

  • Opracowywanie monitów (bez ponagleń sądowych)

  • Opracowywanie zapytań od dostawców

  • Potwierdzanie sald od dostawców.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Dyspozycyjność min. 20h tygodniowo (możliwość zatrudnienia na 40h tygodniowo)

  • Pierwsze doświadczenie w księgowości będzie zaletą

  • Wykształcenie wyższe (w trakcie), preferowane w finansach lub księgowości,

  • Dokładność, koncentracja na szczegółach,

  • Zdolność pracy w zespole,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji pracy,

  • Proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji

  • Umowę zlecenie do końca grudnia

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy