Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta – Head Hunter High Potential Program Płatny staż

Precision HR Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poznaj złożone zagadnienia biznesowe (trendy, struktury wewnętrzne, specjalizacje, działy w różnych branżach oraz organizacjach w Polsce oraz za granicą)

  • Uczestnicz w prowadzeniu zróżnicowanych, ambitnych projektów rekrutacyjnych na średnie oraz wyższe stanowiska dla naszych klientów z różnych branż

  • Miej okazję uczestniczyć w rozmowach z osobami zajmującymi wysokie stanowiska w międzynarodowych firmach z rożnych krajów

Wymagania pracodawcy

  • Jesteś ambitny, dynamiczny, zainteresowany biznesem, znasz język angielski, a poruszanie się wśród trudnych, skomplikowanych zagadnień oraz realizację celów biznesowych traktujesz jako wyzwanie? Jesteś absolwentem lub studentem 5 roku? Jeśli studiujesz psychologię będzie to szczególnie mile widziane. Dobrze trafiłeś – dołącz do Precision HR i bądź Head Hunterem w świecie wielkiego, międzynarodowego biznesu. Pracuj w firmie gdzie stawia się na rozwój jednostki - zostań niepowtarzalną, headhunterską maszyną, nie małym, anonimowym trybikiem w wielkiej korporacji.

Pracodawca oferuje

  • Rozwijaj się, by móc objąć samodzielne, decyzyjne stanowiska z dużym wpływem na biznes

  • Uczestnicz w procesach rekrutacyjnych osób na poziomie zarządów, general managerów, dyrektorów

  • Pracuj z najlepszymi i zdobądź unikatową wiedzę dotyczącą samodzielnego, całościowego projektu rekrutacyjnego jako prawdziwy Head Hunter

  • Uczestnicy programu otrzymują comiesięczne wynagrodzenie oraz mają możliwość korzystania z wybranych benefitów. Możliwość wzięcia udziału w pełnym wymiarze stażu lub w niepełnym (30h).

  • Po zakończeniu programu istnieje możliwość pracy jako Head Hunter w firmie Precision HR.

Precision HR to nastawiona na ciągły rozwój Agencja Rekrutacyjna. Od 2010 roku wspieramy firmy z różnych branż w projektach rekrutacyjnych z wykorzystaniem aktywnych form poszukiwań pracowników na wymagające stanowiska specjalistyczne i menedżerskie oraz projektach doradczych m.in. z obszaru talent acquisition. Jesteśmy grupą profesjonalistów, ludzi o otwartych umysłach i nastawionych na jeden cel, jakim jest rozwój kompetencji w obszarze rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy