Stażysta HR ds. Wsparcia Biznesu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-07-24
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-08-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Roczny, płatny program stażowy
    w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

    Szukasz doświadczenia, które pozwoli Ci zdobyć praktyczne umiejętności? Chcesz zobaczyć, jak na co dzień pracuje Dział HR jako wsparcie dla biznesu w międzynarodowym środowisku?

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się pod okiem jednego z naszych HR Business Partnerów!

    Zadania na stanowisku

    • Pomoc w realizacji procesów personalnych w przydzielonych obszarach biznesowych;
    • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (przygotowywanie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, udział w rozmowach rekrutacyjnych);
    • Wsparcie przy przygotowywaniu i wdrażaniu projektów HR;
    • Przygotowywanie raportów, analiz i baz danych z zakresu HR oraz aktywny udział w analizie wskaźników HR;
    • Utrzymywanie sprawnego obiegu uporządkowanej i kompletnej dokumentacji HR;
    • Codzienna praca z narzędziami i systemami IT w obszarze HR (m.in. SAP);
    • Bieżące wsparcie HR Business Partnera

    Wymagania formalne:

    • Wykształcenie wyższe/lub w trakcie studiów związanych z ZZL i/lub doświadczenie w formie praktyk/staży w obszarze HR;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Podstawowa znajomość prawa pracy;
    • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu;
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (1-2 razy w miesiącu);
    • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (40h tygodniowo), w tygodniu roboczym poniedziałek - piątek

    Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

    • Roczny, pełen wyzwań staż w międzynarodowym środowisku
    • Dostęp do platformy e-learningowej
    • Rozbudowany system benefitów (m.in. Pakiet Premium w LUXMed, Karta FitProfit, Bonusy Świąteczne, Nagrody za osiągnięcia, itp)
    • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami
    • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekru­tacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 380,02-232 Warszawa (uSpófka"), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)° Zostatem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę"