Oferta pracy

Stażysta IT Security Engineer

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Wełnowiec

Katowice

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Oracle

  • MSSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem zagranicznym

  • Implementacja reguł IT Security dla aplikacji bankowych

  • Testowanie oraz podnoszenie jakości scenariuszy IT Security

Nasze wymagania

  • Znasz podstawowe zagadnienia IT Security,

  • Potrafisz swobodnie korzystać z systemu operacyjnego Windows/Linux,

  • Znasz Metodykę Agile,

  • Masz motywację do rozwoju w obszarze IT oraz do ciągłej nauki,

  • Potrafisz pracować w grupie.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziani studenci ostatnich lat (preferowane kierunki to informatyka i kierunki pokrewne),

  • Znajomość technologii: Windows, Linux, Oracle, MSSQL,

  • Znajomość języka angielskiego, która umożliwi zrozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację z klientem zagranicznym.

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • devOps

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Zespół

Nasz zespół wspiera globalnych klientów, wdrażając usługi monitoringu bezpieczeństwa aplikacji biznesowych. W naszej codziennej pracy bierzemy udział w wielu międzynarodowych projektach, których celem jest podniesienie poziomu dojrzałości bezpieczeństwa jednostek biznesowych ING poprzez wdrażanie nowych rozwiązań bezpieczeństwa, budowanie i doskonalenie mechanizmów detekcji, tworzenie rozwiązań automatyzujących, zmniejszających liczbę manualnych, powtarzalnych prac oraz koncentrację na nowych technologiach. Praca w zespole SEM-A jest doskonałą okazją do rozwoju własnych umiejętności technicznych i interpersonalnych poprzez pracę z nowymi technologiami, współpracę z inżynierami z całego świata oraz przejęcie odpowiedzialności za powierzone zadania.