Oferta pracy

Stażysta - Junior Engineer

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Adama Opla 1, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Adama Opla 1

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i poznanie specyfiki pracy działu

  • Realizacja projektu inżynierskiego pod nadzorem doświadczonego opiekuna

  • Implementacja projektu w dziale

  • Prezentacja wyników pracy przed dyrekcją zakładu podczas dwóch przeglądów projektów stażowych

  • Wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Student(-ka) ostatniego roku studiów I/II stopnia lub absolwent(-ka) do 6 miesięcy po obronie

  • Preferowane kierunki studiów: Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Mile widziana znajomość sterowników PLC lub programu AutoCAD

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Dostępność minimum 30 godz. tygodniowo

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż (od lipca do grudnia 2021)

  • Umowę cywilno-prawną

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość zwolnień na zajęcia na studiach

  • Pakiet szkoleń

  • Możliwość pracy w nowoczesnej firmie kreującej trendy na rynku motoryzacyjnym

  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • pakiet szkoleń

  • udział w ciekawych projektach

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość pisania pracy dyplomowej w oparciu o dane firmy

Opel Manufacturing Poland należy do spółki Opel/Vauxhall, będącej częścią czwartego co do wielkości koncernu motoryzacyjnego na świecie - Stellantis. W skład przedsiębiorstwa wchodzą: fabryka samochodów osobowych w Gliwicach, fabryka jednostek napędowych w Tychach oraz dwa Centra Usług Wspólnych – finansowe i kadrowo-płacowe, świadczące usługi dla innych oddziałów spółki w Europie.

Stellantis N.V. („Stellantis”) to międzynarodowy koncern motoryzacyjny, który powstał w wyniku połączenia Peugeot S.A. („Groupe PSA”) i Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA”).

Przewiń do profilu firmy