Oferta pracy

Stażysta/ka - Asystent ds. Produktu

T-MobileO firmie

Rekrutacja zdalna

T-Mobile

Marynarska 12

Warszawa

Halo? Czy to…
Stażysta/ka - Asystent ds. Produktu ?

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Wsparcie zespołu w realizacji strategii #1 BELOVED BRAND w obszarze rozwoju produktu i zarządzania doświadczeniem klienta
  • Obsługa systemów związanych z zarządzaniem produktami
  • Tworzenie regulaminów i warunków ofert
  • Usprawnianie procesów w celu poprawy doświadczenia klientów w kontakcie z naszą marką i produktem
  • Wsparcie w realizacji badań, współpraca z zespołem badań
  • Współpraca z zespołami komunikacji i digital marketingu

W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI:

  • Status studenta na kierunku marketing, komunikacja, ekonomia lub podobne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Sumienność i dokładność
  • Dostępność w wymiarze 40h tygodniowo
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w działaniu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Praca w T-Mobile to nie tylko obowiązki. Uwielbiamy się łączyć i… dzielić tym co mamy najlepsze:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (6 miesięczny, płatny staż)
  • Praca i rozwój w jednej z niewielu dużych firm na rynku w płaskich strukturach Agile
  • Wsparcie bardzo doświadczonego zespołu ekspertów marketingu – ale dalej jesteśmy młodzi (przynajmniej duchem 😉)
  • Pracę hybrydową (2x w tygodniu widzimy się w biurze, pozostałe dni pracujemy zdalnie)
  • Nieformalną atmosferę, brak dress code’u
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy