Oferta pracy

Stażysta_ka ds. Projektowania Graficznego

Stowarzyszenie WIOSNA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Joselewicza 21

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektujesz graficzne elementy komunikacji marki takie jak: grafiki do mediów społecznościowych, bannery reklamowe, infografiki, broszury, landing pages

  • Wspierasz swój zespół w codziennych zadaniach

  • Współpracujesz z innymi działami w Stowarzyszeniu

  • Staż na okres 2 miesięcy

Nasze wymagania

  • Znasz i umiesz obsługiwać programy z pakietu Adobe: Photoshop, Indesign, Illustrator

  • Jesteś osobą kreatywną i pełną pomysłów

  • Umiesz i lubisz współpracować z innymi, komunikujesz się w jasny i precyzyjny sposób

Mile widziane

  • Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem studiów wyższych

To oferujemy

  • Płatny staż 18,30 zł na godzinę brutto

  • Umowę zlecenie

  • Nieformalny dress-code

  • Wsparcie „buddy’ego” podczas programu stażowego

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce

  • Elastyczny czas pracy, który bez problemu dopasujesz do swojego planu zajęć na uczelni

  • Praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Do naszego zespołu graficznego chcemy zaprosić stażystę_kę – kreatywnego artystę. Szukamy osoby, która w ramach codziennej pracy będzie wsparciem przy realizacji różnorodnych projektów graficznych, zarówno w zakresie projektowania webowego, jak i do druku, na rzecz największych projektów społecznych w Polsce, jakimi są SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Przewiń do profilu firmy