Stażysta/ka ds. Wsparcia Administracyjnego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    ALSTOM – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

    ALSTOM w Polsce

    • Chorzów Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
    • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
    • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Kozia Górka 9
    Numer referencyjny: PEN/2018/11/AD

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office
    • Dokładność, spostrzegawczość i dociekliwość
    • Wielozadaniowość i umiejętność współpracy w grupie
    • Dyspozycyjność ok. 40h/ tydzień

    Podstawowe obowiązki:

    • Weryfikacja kompletności i poprawności dokumentów do zatwierdzenia
    • Wprowadzanie harmonogramów, nadzór nad rejestracją czasu pracy
    • Wsparcie w organizacji podróży służbowych
    • Zamawianie odzieży ochronnej oraz wyposażenia biurowego
    • Przygotowanie raportów, analiz i prezentacji
    • Archiwizacja dokumentów
    • Wsparcie administracyjne pionu technicznego w bieżących pracach

    Oferujemy:

    • Możliwość odbycia ośmiomiesięcznego, płatnego stażu
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Przyjazną atmosferę pracy
    bottom