Oferta pracy

Stażysta/-ka Dział Marketingu

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Product Managerami przy realizacji projektów marketingowych

  • Przygotowywanie raportów

  • Przygotowanie prezentacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność zarządzania czasem i pracy pod jego presją

  • Profesjonalizm w zachowaniu i wykonywaniu zadań

  • Umiejętności planowania i koordynacji podejmowanych zadań

  • Zaangażowanie w codzienną pracę

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, kultura osobista

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, a szczególnie Excel i Power Point

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę cywilno-prawną, w pełnym wymiarze godzin

  • Przyjazne środowisko pracy, miłą atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, jest jedną z wiodących firm dermo-kosmetycznych na świecie z takimi markami jak Avene, A-derma, Klorane, Galenic, Elancyl, Ducray, Rene Furterer, obecną w Polsce od ponad osiemnastu lat.

Przewiń do profilu firmy