Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta/ka działu HR

HL DISPLAY Gliwice Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych: przygotowywanie ogłoszeń, preselekcja aplikacji, umawianie spotkań, przekazywanie informacji zwrotnych, współpraca z agencjami pracy tymczasowej;

  • Wsparcie przy planowaniu i realizacji projektów z zakresu „miękkiego” HR: onboarding, szkolenia, oceny roczne itp.;

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie wewnętrznym;

  • Wsparcie w przygotowaniu raportów z zakresu działań HR;

  • Wsparcie w codziennych obowiązkach działu HR;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych;

  • Jesteś odpowiedzialny za powierzone działania;

  • Jesteś osobą samodzielną i proaktywną w działaniu;

  • Posiadasz wykształcenie średnie (mile widziany student/ka studiów niestacjonarnych ZZL, psychologia i pokrewne);

  • Zdobyłeś/aś doświadczenie zdobyte w trakcie pracy/stażu w dziale HR lub agencji pracy tymczasowej (mile widziane).

To oferujemy

  • Płatny staż realizowany poprzez urząd pracy;

  • Ciekawą pracę w prestiżowej i rozwijającej się firmie;

  • Przyjazną atmosfera pracy;

  • Możliwość rozwoju osobistego, zdobycia doświadczenia w dziale HR oraz aktywnego udziału w rozwoju firmy

  • Czekamy na Ciebie!

HL DISPLAY Gliwice Sp. z o.o.

HL Display Gliwice Sp. z o.o. jest wiodącym międzynarodowym dostawcą produktów i rozwiązań dla sklepowych technik ekspozycyjnych oraz elementów wspomagających merchandising, a także oferujący szeroką gamę artykułów i systemów do komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jednostek sklepowych, w tym: listwy cenowe płaskie i profilowe, ramy i ramki aluminiowe i plastikowe, stojaki promocyjne i stojaki na materiały informacyjne, wszelkiego rodzaju materiały nadrukowywane oraz kasetki cenowe.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Gliwicach poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Stażysta/ka działu HR

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana APLIKUJ na ofertę klikając w przycisk aplikacji na dole ogłoszenia.

Czekamy Właśnie na Ciebie!