Oferta pracy

Stażysta(ka) Działu Obsługi Klienta

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie z charakterystyką firmy, strukturą organizacyjną oraz specyfiką poszczególnych etapów procesu logistycznego,

  • wsparcie zespołu w obsłudze Klientów w zakresie świadczonych usług (organizacja przewozu przesyłek, przygotowywanie raportów i statystyk),

  • wykonywanie prac administracyjnych, w tym weryfikacja poprawności dokumentów handlowych,

  • pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B (telemarketing),

  • dbałość o poprawną komunikację między Klientami a firmą.

Nasze wymagania

  • student III, IV, V roku lub absolwent zainteresowany logistyką, obsługą klienta lub administracją,

  • dyspozycyjność do odbywania stażu w wymiarze 35 godzin tygodniowo,

  • praktyczna znajomość programu MS Excel,

  • umiejętność planowania i organizowania pracy,

  • komunikatywność, otwartość oraz asertywność,

  • wysokie zaangażowanie i chęć nauki,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2.

To oferujemy

  • dwu lub trzy miesięczny płatny staż,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • możliwość poznania specyfiki pracy w renomowanej firmie kurierskiej,

  • przyjazna atmosfera w zespole oraz zaangażowany opiekun stażu.

Miejsce odbywania stażu:

Straszyn k. Gdańska