Oferta pracy

Stażysta/ka w Departamencie Informatyki (Programista/ka)

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

18,3 brutto / godz.
  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w Departamencie Informatyki

  • poznanie programowania w języku RPG

  • poznanie platformy as400 od strony programistycznej

  • poznanie wytwarzania aplikacji w systemie PeopleSoft – no-code, low-code oraz programowanie obiektowe

  • oprogramowanie zadania szkoleniowego

  • nauka budowania prostych aplikacji

Nasze wymagania

  • interesujesz się zagadnieniami IT oraz nowymi technologiami

  • programowanie to Twój konik

  • umiesz programować w dowolnym języku

  • przyjmujesz odpowiedzialność za swoje decyzje i działania

  • chcesz nieustannie się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności

  • szybko przyswajasz wiedzę

  • jesteś w trakcie studiów/jesteś absolwentem na kierunku informatyka, matematyka, nauki ścisłe

To oferujemy

  • III miesięczny płatny staż (15.06.2021 - 14.09.2021) - elastyczne godziny stażu

  • dostęp do nowych technologii i procedur obowiązujących w Departamencie IT

  • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i doświadczonych specjalistów

  • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktycznego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym Business Garden

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jeśli jesteś studentem V roku lub absolwentem wyższej uczelni i dysponujesz wolnym czasem, który chciałbyś wykorzystać na rozwój zawodowy i zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Przewiń do profilu firmy