Oferta pracy

Stażysta/ka w Departamencie Kadr i Płac

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

18,3 brutto / godz.
  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w Departamencie Kadr i Płac, w tym:

  • prowadzenie akt osobowych, archiwizacja dokumentacji z wykorzystaniem systemu eVault, rozliczanie czasu pracy

  • przygotowywanie raportów i analiz kadrowych

  • obsługa umów zleceń i umów o dzieło, w tym przygotowywanie dokumentacji, weryfikacja i rozliczanie rachunków

  • przygotowywanie skierowań na badania oraz ewidencja zaświadczeń

Nasze wymagania

  • interesujesz się zagadnieniami z obszaru kadr i płac

  • chcesz zapoznać się z systemem kadrowo- płacowym

  • umiesz współpracować oraz chętnie dzielisz się wiedzą i doświadczeniem

  • jesteś ambitny i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę

  • posługujesz się programem Excel na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • III miesięczny płatny staż (01.07.2021 - 30.09.2021) - elastyczne godziny stażu

  • dużą samodzielność w działaniu

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i doświadczonych specjalistów

  • kompletnie wyposażone stanowisko pracy

  • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktycznego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jeśli jesteś studentem IV - V roku lub absolwentem wyższej uczelni i dysponujesz wolnym czasem, który chciałbyś wykorzystać na rozwój i zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Przewiń do profilu firmy