Stażysta/ka w Departamencie Operacyjnym (Dział Ubezpieczeń i Likwidacji Szkód)

Carefleet S.A

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się ze specyfikacją pracy działu likwidacji szkód i ubezpieczeń

  • zapoznanie się z najważniejszymi produktami ubezpieczeniowymi z punktu widzenia CFM – praktyka w wyborze polis

  • zapoznanie się z systemami obsługowymi Carefleet

  • rejestracja i obsługa szkód – weryfikacja uszkodzeń, wysyłanie zleceń napraw do serwisów szkodowych, monitoring

  • wydawanie dyspozycji wypłaty odszkodowania

  • obsługa rozliczeń faktur za naprawę pojazdów

  • obsługa korespondencji mailowej oraz papierowej

  • zapoznanie się z podstawami napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów

  • asysta przy weryfikacji napraw w oparciu o kosztorys oraz otrzymaną dokumentację fotograficzną

  • asysta przy weryfikacji ekspertyz dotyczących uszkodzeń ponadnormatywnych pojazdów podczas ich zdania na koniec kontraktu

  • realizacja praktycznych oględzin pojazdów (w zależności od kierunku studiów)

Nasze wymagania

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z obszarem ubezpieczeń, ekonomii lub kierunkami technicznymi

  • nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy

  • poczucie odpowiedzialności za swoje decyzje i działania

  • komunikatywność i łatwość budowania relacji w szczególności w kontakcie telefonicznym

  • motywacja do pracy, nauki i samorozwoju

  • znajomość pakietu MS Office

  • dodatkowym atutem będzie: praktyka w serwisie blacharsko-lakierniczym lub praktyka w zakładzie ubezpieczeń

  • mile widziana znajomość systemów Audatex, Eurotax, Info Ekspert

To oferujemy

  • III miesięczny płatny staż (start w okresie letnim) - elastyczne godziny stażu

  • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju

  • elastyczność w działaniu

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i członków zespołu

  • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych

  • możliwość zdobycia wiedzy nt. procesu likwidacji szkód, rynku ubezpieczeniowego oraz produktów jakie na nim występują, obowiązujących aktów prawnych dotyczących rynku ubezpieczeniowego, rozliczeń faktur, płatności VAT, amortyzacji za szkody

  • poznanie specjalistycznych narzędzi do wyliczania wartości szkód komunikacyjnych (Audatex, Eurotax, Info Ekspert) – praktyka pod okiem najwyższej klasy specjalistów

  • zdobycie wiedzy w zakresie technologii napraw blacharsko lakierniczych oraz poznanie technicznego języka

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Jeśli jesteś studentem/ką IV - V roku lub absolwentem/ką wyższej uczelni i dysponujesz wolnym czasem, który chciałbyś/abyś wykorzystać na rozwój i zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Przewiń do profilu firmy