Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta/ka w Dziale Badań Laboratoryjnych

Urząd Dozoru TechnicznegoO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z materiałami stosowanym w sektorze energetycznym, chemicznym i petrochemicznym.

  • Zaznajomienie się z metodami inspekcji urządzeń technicznych w tym badań materiałowych.

  • Zapoznanie się z procesami degradacyjnymi występującymi w stalach.

  • Zaznajomienie się z innowacyjnymi metodami / technikami badań, w tym z metodą emisji akustycznej, oraz wykorzystaniem nowych technik ultradźwiękowych.

  • Zapoznanie się z zagadnieniami związanymi z detekcją sygnału akustycznego.

  • Zaznajomienie się z zagadnieniami związanymi z badaniami metodą Smal Punch Test i ich walidacją.

  • Prowadzenie i udział w badaniach materiałowych.

Nasze wymagania

  • Zgłoszenia od studentów przedostatniego lub ostatniego roku lub absolwentów (preferowane kierunki techniczne: inżynieria materiałowa, energetyka, mechanika, automatyka, spawalnictwo).

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych.

  • Wysoka kultura osobista i wysoka motywacja.

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz pracy samodzielnej.

To oferujemy

  • Płatną współpracę na okres 3 miesięcy.

  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.

  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • kursy, szkolenia, egzaminy, bezpłatna nauka języków

Urząd Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Przewiń do profilu firmy