Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w dziale finansów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Herbalife Nutrition – założona w 1980 roku w Los Angeles globalna firma odżywcza, która obsługuje miliony klientów i zatrudnia około 8000 pracowników. Oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 30 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Herbalife Nutrition GBSC Kraków

    Twoje zadania:

    • Wsparcie działu finansowego w przygotowywaniu raportów oraz analiz,
    • Przygotowywanie uzgodnień kont,
    • Dokumentowanie procedur i map procesów
    • Wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących projektów,
    • Segregowanie i archiwizowanie dokumentów firmowych.

    Wymagania:

    • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
    • Umiejętności analityczne
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Płatny program stażowy od 3-12 miesięcy,
    • Wsparcie kolegów i przełożonych
    • Możliwość kontynuacji pracy na stanowisku juniorskim,
    • Karta Multisport,
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia,
    • Udział w ciekawych projektach,
    • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).